Z půjčky ihned zaplatíte nedoplatek na plyn

Konec června se blíží a s ním i termín, kdy je třeba zaplatit nedoplatek za plyn. Stalo se i vám, že letos musíte zaplatit několik tisíc korun, ale ještě jste je nestihli sehnat? Pokud ano a termín splacení se blíží, neriskujte, že o dodávku plynu přijdete. Poskytovatelé bývají nekompromisní. Raději se zachovejte zodpovědně a vezměte si půjčku, se kterou nedoplatek hravě uhradíte.

Proč se půjčky ihned hodí?

Jedná se o nebankovní půjčky ihned na účet, které získá téměř každý. Úvěr má jen 3 podmínky, které splňuje většina lidí:

  1. věk v rozmezí 21 až 85 let
  2. české státní občanství
  3. nesmíte mít jinou půjčku u dané společnosti

Jestliže tyto podmínky splňujete, nic vám nebrání v tom, abyste peníze z půjčky ihned získali do několika minut a hravě s nimi zaplatili váš dluh.

Půjčky ihned se vyřizují rychle!

Půjčka ihned má velkou výhodu v tom, že se vyřizuje na webových stránkách nebankovní společnosti. Vyřídit si ji můžete z domova, ale třeba i z kavárny či odjinud. Proces vyřízení je až triviálně jednoduchý. Ze všeho nejdříve se musíte rozmyslet, jak velkou půjčku si vezmete. Půjčka ihned nabízí maximálně 10 000 korun, půjčit si můžete třeba jen 500 korun. Zvažte, zda bude ve vašich silách peníze včas vrátit. U půjčky si sami volíte délku splatnosti. Minimálně je to 7 dní, nejvíce je to 45 dní.

Prodloužení se hodí!

Někdy se stane, že lidem do cesty přijde nečekaný výdaj, takže nemohou peníze v termínu vrátit. Pro tyto případy nabízí nebankovní společnost prodloužení doby splatnosti. I o něj se dá požádat na stránkách společnosti, druhou možností je poslat SMS zprávu.