Z půjčky ihned se dá koupit i parádní bazén!

Podle předpovědi se můžeme těšit na parné léto. Jestliže máte zahradu, neměl by vám na ní chybět bazén. I ten se dá pořídit levně. Že byste si ho rádi koupili, ale jaksi se vám nedostává peněz? Jako „na potvoru“ ale v obchodě mají akci, takže byste nový bazén mohli sehnat za opravdu výhodnou cenu? Neochuzujte se o něj!

Z půjčky ihned bazén zaplatíte celý

Pokud se poohlížíte spíše po malém bazénu, bude vám půjčka ihned na jeho pořízení bez problémů stačit. Půjčka ihned nabízí totiž až 10 000 korun. Za méně než 8 000 korun koupíte například nadzemní bazén z trojvrstvého PVC s pevným dnem, který má průměr 366 cm a je vysoký  122 cm. Takže se do něj v pohodě vejdou děti i dospělí. Koupit se dají i levnější modely, když budete mít štěstí, nemusíte za nový bazéne zaplatit více než 5 000 korun. Z půjčky ihned si lze půjčit minimálně 500 korun a částku si nastavit podle potřeb. Záleží tedy jen na vás, který model bazénu si vyberete. Je určitě lepší, když si půjčíte ještě o něco více. Budete potřebovat peníze také na:

  • terénní úpravy
  • plachtu na zakrytí
  • potřeby k čištění
  • bazénovou chemii

U půjčky ihned si dejte pozor na splatnost

Nejvýhodnější půjčka ihned má dobu splatnosti od 7 do 45 dní. Je dobré si dopředu spočítat, jak jste na tom a zda je pro vás výhodné si půjčku vzít. Nebankovní společnost se snaží myslet i na chvíle, kdy její klient nebude moci půjčku v řádném termínu vrátit. Pro tyto případy nabízí prodloužení splatnosti.

Jak si půjčku prodloužit?

Stačí poslat SMS zprávu nebo vyplnit žádost na stránkách nebankovní společnosti.