Výhodné půjčky bez registru a poplatku pomohou s výbavou kanceláře

pujcky-bez-registru-a-poplatkuPodnikáte? Chcete, aby se vám dobře pracovalo a snadněji jste získali zákazníky? Musíte dbát na to, abyste si správně vybavili kancelář. Je důležité dbát na volbu barev i funkčnost nábytku. Roli hrají také doplňky, mezi které patří květiny, obrazy a další. Chybí vám na vybavení peníze? Jako snadná pomoc se nabízí nebankovní půjčky bez registru a poplatku. Přečtěte si více o tom, jaké výhody mají připraveny i pro vás.

Půjčky bez registru a poplatku mohou být pro vás zdrama

Když jdete pro půjčku do banky, musíte sledovat to, jaká je u ní stanovena úroková sazba. Běžně se u půjček drží na hranici 5 až 6 %, u kreditních karet je to až 22 %. Za půjčení peněz v bance si tedy dost připlatíte a navíc se připravte na to, že to může dlouho trvat. Banka totiž každého žadatele prověřuje. Zjišťuje například:

  • jak vysoký bere plat,
  • kde je zaměstnán,
  • jestli měl v minulosti půjčky,
  • zda je jeho jméno zaspáno v registru dlužníků apod.

Kvůli prověřování mnoho lidí na půjčku nedosáhne. Nemusí ale věšet hlavu, protože jsou tu ještě nebankovní půjčky bez registru a poplatku.

Pro koho jsou půjčky bez registru a poplatku?

Říká se jim také Sms půjčky pro problémové klienty, protože na ně dosáhnou všichni, které odmítli v bance. Nebankovní společnost totiž nepátrá pro zdroji příjmu, půjčí i nezaměstnaným i těm, jejichž jmého figuruje na seznamu dlužníků.

Kolik nabízí i vám?

Maximálně si můžete půjčit 10 000 korun, minimální výše půjčky je 500 korun. Volíte si sami splatnost, ta se může pohybovat od 7 do 45 dní. Když si žádáte poprvé a půjčíe si 9000 korun na 30 dní, nebudete platit ani korunu navíc.