Sms půjčky pro problémové klienty

Měli jste někdy problémy se splácením, nezaplatili jste včas a vlivem toho se vaše jméno dostalo na veřejný seznam dlužníků? Pokud ano, nemáte bohužel nárok na klasickou půjčku v bance. Banky si totiž u žadatelů prověřují jejich finanční historii. Pokud měl klient někdy problém, jednoduše mu nepůjčí. V takovém případě nemusíte házet flintu do žita. Půjčit si totiž můžete u nebankovní společnosti.

Sms půjčky pro problémové klienty a její náležitosti

Sms půjčky pro problémové klienty byly vytvořeny právě pro lidi, kteří nemají nárok na půjčku v bance. V České republice jsou nabízeny již 11 let. V současné době jsou velmi oblíbené. Je to i pro jejich mírné podmínky. Sms půjčky pro problémové klienty získá každý, kdo:

  • prokáže, že je starší 21 let
  • prokáže, že má české státní občanství

Žadatel o půjčku také nesmí mít jinou nesplacenou půjčku u společnosti, od které si chce úvěr vzít.

Sms půjčky pro problémové klienty – peníze jsou odeslány do minuty

Nebankovní společnost má oproti bance jednu velkou výhodu – nemá stanovenu omezenou pracovní dobu. Nebankovní společnost půjčuje 24 hodin denně. Pracuje dokonce i o víkendech. Pokud je jí odeslána žádost, začne se jí ihned zabývat. Jestliže je vše v pořádku, společnost odešle peníze do 1 minuty. Nyní už záleží na vaší bance. Pokud rychle provádí převody, můžete mít půjčené peníze na účtu i do 10 minut. Jakmile máte peníze na účtu, můžete s nimi naložit, jak chcete. Sms půjčky pro problémové klienty totiž nejsou účelové.

Doba splatnosti a možnosti úvěru

Každý žadatel si volí sumu a také splatnost. Suma se může pohybovat v rozmezí 500 Kč až 10 000 Kč. Splatnost se nastavuje na 7 až 45 dní.