Sháníte kočárek? Peníze nabízí nejvýhodnější půjčka

Kočárek pro miminko není levnou záležitostí. Proto se stále více rodičů upíná na slevy a na rychlý nákup kočárku za výhodnější cenu. Problém akčních nabídek je, že je třeba rychle reagovat. Na prodejně obvykle bývá jen několik kusů, takže platí staré známé pořekadlo: Kdo dříve přijde, ten dříve mele.

Při koupi pomůže nejvýhodnější půjčka

Jestliže nemáte na účtu dostatečnou finanční rezervu a nemůžete si tedy koupit kočárek kdykoliv se vám zamane, vyplatí se vám, když si půjčíte peníze z nejvýhodnější půjčky. Její výhoda je ta, že i když se jedná o nebankovní půjčku, má poměrně dlouhou dobu splatnosti.  Dobu splatnosti si navíc nastavíte podle vašich možností. Standardní doba splatnosti je 7 až 45 dnů. Je možné ještě prodloužení o dalších 60 dnů. Celkem tedy půjčku můžete splatit až za 105 dní, což už je dost prostoru na to, abyste půjčené peníze sehnali.

Nejvýhodnější půjčka je vyřízena bleskově rychle

Variabilní doba splatnosti není jedinou výhodou této půjčky. Nejvýhodnější půjčka má tu přednost, že se vyřizuje online. Celý proces vyřízení nebankovní půjčky se odehrává na stránkách nebankovní společnosti. Nejdříve si zvolíte sumu a také dobu splatnosti, poté vyplňujete krátkou online žádost. Je lepší si půjčku zařídit třeba 2 dny před plánovanou slevou v obchodě. Nebankovní společnost sice posílá peníze neprodleně, ale ještě záleží na bance. U ní může převod peněz trvat i den.

Další výhody

Poplatek za půjčku nebudete platit jen v případě, kdy o ní žádáte poprvé. Musíte si nastavit splatnost na 30 dní a půjčit si 9 000 korun. Nevýhodnější půjčka nabízí až 10 000 korun.