Rychlá nebankovní půjčka pomáhá s nákupem vybavení pro dítě

Máte malé miminko a už jste zjistili, jak je péče o něj hodně finančně náročná? Chybí vám třeba peníze na běžné nákupy? Nemáte za co koupit pleny, kosmetiku nebo oblečení? Pokud ano, jako řešení této nepříjmené situace se nabízí výhodné nebankovní půjčky. Jak si o peníze požádat a jak to udělat, abyste za půjčení nemuseli platit ani o korunu navíc?

Nebankovní půjčka je mnohem bezpečenější

V roce 2005 se nebankovní půjčky ihned na účet poprvé objevily na finančním trhu. V tuto dobu zde působilo mnoho společností, ne všechny ale jednaly férově. Změna přišla až v minulém roce, když začala platit novela zákona o spotřebitelském úvěru. Novela zpřísnila podmínky pro nebankovní společnosti, takže na trhu zůstaly jen ty, které se ke klientům chovají seriózně. Nebankovního půjčování se tedy nemusíte vůbec obávat, je mnohem bezpečnější.

Nebankovní půjčka a vyřízení online

Nebankovní půjčka má velikou výhodu v tom, že se kompletně vyřizuje online přímo na webu nebankovní společnosti. Stačí, když si vezmete k ruce občanský průkaz a vyhradíte si asi 15 minut času. Ze všeho nejdříve si musíte dobře spočítat, jestli se vám půjčka vyplatí. Nikdy si nesmíte půjčit ve chvíli, kdy nemáte jistotu, že peníze nestihnete vrátit. Hned na začátku si pomocí konfigurátoru nastavíte sumu a dobu splatnosti. Konfigurátor vám také ihned ukáže, kolik navíc zaplatíte. Výše poplatku je závislá na tom, kolik si žadatel půjčí a na jak dlouho.

Podmínky půjčení zdarma

Půjčka ihned je zdarma pro ty, kdo si půjčují poprvé a nastaví si:

  • sumu na 9000 korun,
  • dobu splatnosti na 30 dní.

Peníze musí v termínu vrátit, jinak bude účtován poplatek dle platného ceníku.