Půjčky pro problémové klienty kdykoli zajistí potřebné peníze

Dostal se vám do rukou výpis z vašeho bankovního účtu a zhrozili jste se? Potkaly vás nečekané výdaje? Nebo jste prostě v posledních dnech utráceli víc, než jste původně předpokládali? Musíte teď rychle platit účty, které nesnesou odklad, jinak by vám naskakovaly zbytečné penále? Nemáte ale z čeho brát? Nebojte se, máme pro vás rychlou pomoc. Od toho tu totiž jsou půjčky pro problémové klienty.

Co jsou půjčky pro problémové klienty?

Jak už název napovídá, jedná se o půjčky, které jsou vhodné i pro lidi, kteří si nemohou půjčit u bankovních společností. Tyto nebankovní půjčky totiž může využít téměř kdokoli. Výše půjčky je 500 až 10 000 korun, doba splatnosti pak trvá 7 až 45 dnů. Pokud ale budete potřebovat, není problém tuto dobu prodloužit – je to možné dokonce dvakrát a vždy se vám půjčka prodlouží o 30 dní.

Jak si požádat o poskytnutí půjčky pro problémové klienty?

  • vyplňte jednoduchý formulář, který na vás čeká na webových stránkách poskytovatele půjčky (je to tak snadné, že by vám to nemělo zabrat víc než dvě minuty)
  • nebo si žádost podejte prostřednictvím SMS zprávy
  • za okamžik se dozvíte, zda vám půjčka byla schválena
  • jestliže dojde ke schválení, může být nejvýhodnější půjčka do deseti minut na vašem bankovním účtu, získat ji ale můžete i v hotovosti, je jen na vás, kterou možnost si vyberete

Další možností je kontokorent

Pokud nemáte zájem o klasickou krátkodobou půjčku, můžete využít kontokorent, díky kterému si ze svého bankovního účtu budete moci vybírat do mínusu. Připravte se ale na to, že budete muset platit poměrně vysoké úroky.