Půjčky bez registru a poplatku

Půjčky bez registru a poplatku patří mezi dnes velmi oblíbené nebankovní půjčky. Lidé mohli tento typ půjčky poprvé využít před 11 lety, kdy v České republice začaly působit nebankovní společnosti. Příchod nebankovních půjček na český finanční trh způsobil velký poprask. Lidé si najednou mohli vzít úvěr bez zdlouhavého procesu. Stejné je to i dnes. Chtěli byste si také půjčku vzít, ale nevíte, jak postupovat? Náš návod vám pomůže!

Pro vyřízení půjčky bez registru a poplatku stačí internet

Pokud jste už někdy žádali o klasickou půjčku v bance, tak jistě víte, jak otravné a zdlouhavé to může být. Banky si prověřují příjem a vyžadují splnění přísných podmínek. Při vyřizování půjčky bez registru a poplatku vás nic takového nečeká. Nebankovní společnost například neprověřuje příjem, takže si mohou půjčku vzít i:

  • senioři
  • nezaměstnaní
  • matky na mateřské
  • studenti
  • podnikatelé aj.

Celou žádost o půjčku navíc vyřídíte z pohodlí domova. Stačí se připojit na internet a na stránkách poskytovatele půjčky vyplnit žádost. Celkem vám to zabere asi 5 minut času. K žádosti je třeba přidat jen scan vašeho občanského průkazu. Musíte totiž doložit, že je vám více než 21 let a jste občanem České republiky.

Půjčky bez registru a poplatku nabízí dost!

Půjčky bez registru a poplatku patří mezi krátkodobé půjčky, jejich splatnost je maximálně 45 dní. Volíte si ji sami. Půjčit si lze jednorázově až 10 000 Kč. Pokud byste náhodou měli se splacením problém, můžete si termín posunout až o 60 dní. Počítejte s tím, že půjčku musíte splatit v jedné splátce. K půjčené částce je třeba připočíst i poplatek za vyřízení půjčky. Jeho výše je závislá na půjčené částce a také na době splatnosti.

Na co si lidé půjčují?

Nejčastěji si lidé půjčují na běžné nákupy v době, kdy zbývá několik dní do výplaty. Dále se půjčky bez registru a poplatku často využívají k úhradě složenek. Půjčuje se také na dovolenou či na koupi vybavení do domácnosti.