Půjčky bez potvrzení příjmu jsou možnost, jak získat peníze na zahradní domek

Když chcete mít na zahradě uklizeno a nechcete neustále hledat odložené věci, bude se i vám hodit zahradní domek. Je dobré do něj investovat, protože rázem získáte místo, kam si uložíte nářadí, kola a další vědci, které se většinou jen někde povalují. Proč je výhodné si na domek půjčit z půjčky bez potvrzení příjmu a jak to udělat?

Půjčky bez potvrzení příjmu jsou mnohem bezpečnější

Rok 2016 přinesl velikou změnu do sektoru půjčování. Zpřísnil totiž pravidla pro nebankovní společnost. Dříve mohl nebankovní půjčky ihned na účet poskytovat de facto každý. Lidem stačilo mít odpovídající živnostenské oprávnění a rázem se z nich mohl stát poskytovatel nebankovní půjček. Tato „anarchie“ vedla k tomu, že trh ovládly podvodníci, kteří půjčovali na nesmyslně vysoké úroky a žadatelé měli problémy se splácení. Dnes už je to jinak. Kdo chce poskytovat nebankovní půjčky, musí složit jistinu ve výši 20 milionů korun a současně musí mít licenci od České národní banky. Díky tomu si dnes lidé mohou půjčit výhradně od seriózních společností.

Výhod mají půjčky bez potvrzení příjmu hodně

Mezi největší výhody nebankovních půjček patří:

  • můžete si půjčit kdykoliv během dne i noci,
  • není třeba složitě dokládat příjem,
  • jsou to neúčelové půjčky,
  • půjčka ihned je dostupná i lidem bez práce,
  • každý si sám nastavuje dobu splatnosti a sumu,
  • za příplatek je možné si dobu splatnosti prodloužit.

Je možné si půjčit i zdarma!

Pokud si budete i půjčku žádat poprvé, můžete si vzít úvěr zcela zdarma. Stačí, když si nastavíte splatnost na 30 dní, půjčíte si 9000 korun a peníze včas vrátíte.