Půjčka pro nezaměstnané se hodí na úhradu jazykového kurzu

Jste bez práce a velkou překážkou, proč nemůžete najít další je vaše nedostatečné jazykové vybavení? Plynulá angličtina se postupně stává téměř běžným požadavkem na zaměstnance ve většině firem. Zvláště pokud hledáte místo v oblasti mezinárodního obchodu, budete nejspíš spolupracovat se zahraničními subjekty a partnery. Pokud nyní nemusíte každé ráno vstávat do zaměstnání, využijte volného času a zlepšete své dovednosti. Můžete se poohleédnout po soukromých lekcích nebo se přidat k některému již rozběhlému kurzu angličtiny. Děláte si starosti s úhradou školného? Půjčka pro nezaměstnané si s ní lehce poradí.

Půjčka pro nezaměstnané, když nemáte vlastní příjem

Lidé bez stálého příjmu jsou v mnoha ohledech znevýhodněni. Podpora, kterou získáme registrací na úřadu práce není nijak vysoká a stačí pouze na úhradu nezbytných nákladů. Proto si nezaměstnaní často nemohou dovolit ani kulturní zážitek. Druhým případem, kdy jim nemusí být vyhověno, je žádost o finanční pomoc. Většina bank vnímá také uchazeče jako problémové a odmítá jim pomoci. Půjčka pro nezaměstnané je však jiná, poskytně pomoc i bez nutnosti doložení příjmu.

Pro své podmínky je vnímána jako nejvýhodnější půjčka

  • k jejímu získání totiž nepotřebujete ani nahlédnutí do registru dlužníků nebo výpis z rejstříku trestů
  • stačí, pokud je vám 21 let a máte české státní občanství
  • pomoc můžete získat během pár minut
  • žádost sjednáte z pohodlí domova, z pracovny nebo pomocí speciální sms

Kolik vám půjčka ihned poskytne?

Můžete získat až 10 000 Kč na úhradu nezbytných výdajů. Výši půjčky i dobu splatnosti si řpitom můžete nastavit podle sebe. Pokud smluvený termín nestíháte splnit, můžete si jej na žádost nechat posunout o dalších 30 dnů a to až 2x.