Půjčka pro nezaměstnané pomůže, když chcete s dětmi vyrazit na výlet

Prázdniny se přehouply přes druhou polovinu a dětem se tak rapidně krátí volné chvíle. Už brzy budou muset usednout do lavic a „trápit“ se s učením, psát úkoly apod. Nestihli jste s dětmi vyrazit na pořádný výlet a chtěli byste to ještě stihnout? Pokud vám můžeme radit, vyrazte na výlet co možná nejdříve. Jestliže vás trápí nedostatek peněz, jako rychlá pomoc se nabízí půjčka pro nezaměstnané.

Jak rychle vám půjčka pro nezaměstnané pomůže získat peníze?

Jedná se o úvěr od nebankovní společnosti, který se vyřizuje na jejich internetových stránkách. Díky tomu je možné dosáhnout extrémní rychlosti vyřízení. Půjčka pro nezaměstnané nabízí peníze do několika minut. Je to možné díky tomu, že společnost pracuje 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Žádostmi se zabývá okamžitě. Pokud je vše v pořádku, pošle peníze na účet žadatele do 1 minuty od schválení. Pokud je rychlá i banka, u které má žadatel účet, objeví se peníze na účtu ještě tentýž den. Maximálně je to hned druhý den.

Půjčka pro nezaměstnané a její největší výhody

  • patří mezi půjčky bez registru a poplatku
  • k získání není třeba dokládat příjem
  • je neúčelová
  • je možné si půjčovat opakovaně
  • má nastavitelnou sumu a také dobu splatnosti

Velký rozdíl oproti půjčce v bance

Výhodou nebankovní půjčky je, že se za ní platí jen poplatek. U půjčky v bance musíte vždy kalkulovat s úrokovou sazbou, která může dosahovat třeba i 15 %. Minimální poplatek za půjčku je 50 korun. Navíc je možné se placení poplatku vyhnout. Na půjčku bez poplatku mohou dosáhnout všichni noví žadatelé. Stačí, když si půjčí 9 000 korun a nastaví splatnost na 30 dní.