Půjčka před výplatou každému se hodí na havarijní pojištění

Každý majitel motorového vozidla si musí platit povinné ručení, ze kterého se v případě dopravní nehody hradí škody, které způsobí druhé osobě na zdraví nebo na majetku. Kromě povinného ručení si každý může sjednat ještě havarijní pojištění, které je v mnoha směrech výhodné. Proč si ho platit, kolik stojí a jak najít nejvýhodnější variantu?

Půjčka před výplatou každému pojištění v pohodě zaplatí!

Ptáte se, proč si platit havarijní pojištění, když platíte pojištění povinné? Zásadní rozdíl je v tom, že z havarijní pojistky jsou kryty škody, které vznikly na vašem vozu. I v případě dopraví nehody, kterou způsobíte vy, dostanete finanční odškodnění. Pojistka se vztahuje na tato rizika:

  1. odcizení
  2. dopravní nehoda
  3. vandalismus
  4. poničení či úplné zničení živlem

Pojistit se můžete na všechna rizika, nebo pouze na vybraná, to už záleží jen na vás. Určitě se více vyplatí pojistka na všechna rizika. Navíc si můžete sjednat i různé druhy připojištění, například proti srážce se zvěří, pojištění čelního skla atd. Cena havarijního pojištění se různí. Záleží na tom, jak starý je váš vůz, na zvolené variantě rizik a dalších faktorech. Maximálně se platí několik tisíc korun ročně, takže k zaplacení se půjčka před výplatou každému bude hodit, protože nabízí až 10 000 korun.

Půjčka před výplatou každému se vyřizuje rychle

Půjčku vyřídíte na internetu, stačí, když na stránkách nebankovní společnosti vyplníte online žádost. V nejlepším případě budete mít peníze k dispozici do několika minut.

Jiné jméno, stejné podmínky

Půjčka před výplatou každému má různé mutace. Půjčit si lze také z:

Kromě nebankovních půjček se nabízí ještě kreditní karta, u ní počítejte s vysokými úroky i platbou za výběr.

 

Uložit