Půjčka na byt pomůže s osamostatněním

Bydlet v jedné domácnosti s rodiči může být v dospělosti pořádné peklo. Názory se rozcházejí a dochází ke zbytečným hádkám. Chcete se toho vyvarovat? Pak je nejjednodušším a nejlogičtějším řešením se odstěhovat. Nemáte na to dost peněz? Nevadí, pomůže vám půjčka na byt.

Co je půjčka na byt?

Jedná se o typ dlouhodobé půjčky, která je určena lidem, kteří se chtějí osamostatnit, ale i ostatním, kteří nutně potřebují větší finanční obnos. Výše půjčky je totiž až 600 tisíc korun a doba splatnosti je 6 měsíců až 6 let.

Půjčka na byt bez obav

Půjčka na byt je koncipovaná jako půjčka se zástavou nemovitosti. Nemusíte se ale bát, že byste o svou zástavu přišli, stačí se držet předem zadaných podmínek.

Pomůže i krátkodobá půjčka

Pokud si chcete půjčit méně peněz na kratší čas, bude pro vás nejvýhodnější půjčka krátkodobá. Její doba splatnosti je 7 až 45 dnů, výše půjčky je 500 až 10 000 korun. Nepotřebujete ručitele a není problém, pokud máte záznam v registru dlužníků. Patří totiž mezi SMS půjčky pro problémové klienty, takže si může půjčit téměř každý – lidé, kterým chybí pár tisíc před výplatou, nezaměstnaní, studenti, senioři, podnikatelé i ženy na mateřské dovolené.

Není nutné chodit na žádnou osobní schůzku

O krátkodobou půjčku si můžete požádat přes internet nebo zasláním jediné speciální SMS. Takže nemusíte absolvovat osobní schůzku, kde byste museli složitě vysvětlovat, na co peníze potřebujete. Zároveň se vám nestane, že by se vám někdo pokoušel vnutit drahé služby, které ani nepotřebujete.

Jaké jsou další možnosti?

  • kontokorent
  • kreditní karta
  • finanční pomoc blízkých přátel
  • klasická dlouhodobá půjčka