Půjčka ihned

Nebankovní půjčky jsou v České republice dostupné od roku 2005. Zpočátku se k nim lidé stavěli s nedůvěrou. Prostě nevěřili, že je možné rychle a bez zdlouhavého papírování získat peníze. Dnes je situace jiná. Nebankovní půjčky, mezi které patří i půjčka ihned, jsou natolik oblíbené, že poráží i klasické půjčky od bank, kreditní karty i kontokorent. Chtěli byste si půjčku vzít, ale nevíte, jak postupovat? Máme pro vás podrobný návod. Stačit vám bude jen několik minut a půjčka se objeví na vašem účtu!

Půjčka ihned a vyplnění žádosti

Prvním krokem k získání půjčky je vyplnění žádosti. Musíte se dostat na oficiální stránky nebankovní společnosti a otevřít si stránku s online žádostí. Do políček vyplníte základní údaje. Potřebovat budete jen občanský průkaz, je třeba oskenovat jeho obě strany a nahrát je k žádosti. Je to nutné, protože půjčka ihned má 3 podmínky:

  1. české státní občanství
  2. věk vyšší než 21 let
  3. nesmíte mít jinou půjčku u dané nebankovní společnosti

Půjčka ihned je tu pro každého

Nebankovní společnosti není třeba dokládat příjem. Na půjčku dosáhnout i osoby, které nemají stálé zaměstnání a také ti, kdo žijí z dávek. Půjčit si mohou také senioři nebo studenti. Nebankovní společnost okamžitě po vyplnění formuláře žádost posoudí. Pokud je vše v pořádku, odešle vám peníze do 1 minuty. Nyní záleží na rychlosti banky, jak zvládne převod peněz zajistit. Pokud se vše podaří, budete mít peníze na účtu do několika minut.

Na co si musíte dát pozor?

Půjčka ihned má krátkou dobu splatnosti. Nejdříve si spočítejte, jestli je ve vašich možnostech půjčené peníze včas vrátit. Pokud byste se zpozdili, nebankovní společnost vám bude účtovat sankce. Ty se vám připočítají za každý týden prodlení.