Půjčka do 5000 okamžitě všem

Za 5 000 Kč se dá pořídit hodně věcí. Koupit můžete například nový spotřebič či jiné vybavení domácnosti, částka poslouží i v případě, kdy musíte zaplatit vyšší účet za telefon, v pohodě z ní zaplatíte třeba i letní tábor pro vaše dítě či zálohu na dovolenou. Potřebujete 5 000 Kč či více?

Půjčka do 5000 okamžitě všem je vaše během chvilky!

Půjčka do 5000 okamžitě všem patří do kategorie nebankovních půjček. Lidé využívají tento typ úvěru od roku 2005. Popularita této půjčky je obrovská. Lidé si ji berou častěji než úvěr z kreditní karty či z kontokorentu. Je to především z toho důvodu, že půjčka do 5000 okamžitě všem má jednoduchý proces vyřízení. Je třeba vyplnit krátkou online žádost a odeslat ji jedním kliknutím. Zvládne to každý, protože se vyplňují jen základní údaje.

Půjčka do 5000 okamžitě všem nemá přísné podmínky

Půjčka do 5000 okamžitě všem je oblíbená zejména z toho důvodu, že nemá přísné podmínky. Nebankovní společnost například neprověřuje finanční historii žadatele. Dále také není potřeba:

  1. podávat informaci o výši příjmu
  2. mít ručitele
  3. udávat zástavu

Díky tomu ji snadno získají i senioři, studenti, matky na mateřské nebo začínající podnikatelé.

Poplatky a případné sankce

Za poskytnutí půjčky si nebankovní společnost účtuje jen malý poplatek. Například u půjčky 5 000 Kč se splatností na 31 činí poplatek 1 700 Kč. Splatnost je možné si prodloužit až na 45 dní. Je možné si požádat i o prodloužení termínu. Za prodloužení se také platí poplatek. Nejdelší možné prodloužení je o 60 dní. Pokud byste splatnost neprodlužili a nezaplatili, nebankovní společnost by vám účtovala sankce. Minimální výše sankce je 250 Kč týdně. Je proto lepší si zaplatit za prodloužení.