Potřebujete si koupit nový gril? Pomůže vám mobil půjčka

Léto je tady a s ním přichází i oblíbená grilovací sezóna. Je třeba si uvědomit, že bez kvalitního grilu nebudou nikdy vaše pochoutky chutnat božsky. Máte už gril, který sotva drží a pokukujete po novém? Nemůžete si ho koupit, protože vám chybí několik set nebo tisíc korun? Čekáte proto až na výplatu, která přijde až za měsíc? Musíte vědět, že si sen o novém grilu můžete splnit okamžitě. Jak?

Mobil půjčka je chytré řešení

Peníze na nový gril vám nabízí nebankovní mobil půjčka. Že se bojíte si od nebankovní společnosti půjčit? Váš strach není na místě. Nebankovní půjčky jsou v současné době oblíbenější než půjčky v bance a existuje k tomu několik pádných důvodů. Je třeba si uvědomit, že půjčky jsou vázány jen mírným poplatkem, za půjčku v bance budete platit vysoké úroky. Největší výhoda je v tom, že si můžete půjčit menší částku a nastavit kratší dobu splatnosti. Nebudete se tak muset roky strachovat, že nemáte dost peněz na splacení.

Mobil půjčka a její nastavení

Finská půjčka má variabilní nastavení, takže si ji každý může nastavit podle svým potřeb. Variabilní je nastavení doby splatnosti i částka:

  • mobil půjčka nabízí 500 až 10 000 korun
  • splatnost je 7 až 45 dní
  • prodloužení splatnosti je možné o 2 x 60 dnů

Za vyřízení půjčky se platí poplatek, jde to ale i bez něj. Akce je tu pro všechny nové klienty. Pokud si půjčí 9000 Kč a dají splatnost na 30 dní, poplatek platit nebudou.

Jaký gril vybrat?

Nabízí se několik možností. Koupit si můžete gril na dřevené uhlí, plynový, elektrický a stále oblíbenější je gril s lávovým kamenem.