Okamžitá půjčka se hodí na pořízení bazénu na zahradu

Mohli byste během horkých dnů trávit ve vodě celé hodiny a přitom by vám to stále nestačilo? Pak budete jistě pravidelným návštěvníkem veřejných bazénů, koupališť a rybníků. Stejný nápad nejspíš během léta dostanou i jiní lidé, a tak se může jednoduše stát, že nebude ve vodě k hnutí a komfortní plavání si neužijete. Přemýšlíte už dlouho nad tím, že byste si dopřáli soukromí a pohodlí bazénu na vaší zahradě a zároveň tím udělali radost i svým ratolestem? Pak můžete začít vybírat z celé řady bazénů, které jsou už v tuto chvíli dostupné v obchodech. I kdyby vám v prasátku chybělo pár tisíc na jeho pořízení, okamžitá půjčka vám je poskytne a s realizací můžete začít.

Nejvýhodnější půjčka na trhu je okamžitá půjčka 

Poskytuje ji finská finanční společnost, která je jedničkou na trhu. Konkurenci doslova drtí rychlostí, s jakou vám může peníze poskytnout, a také komfortem, s jakým si o ně můžete říct. Půjčku totiž můžete sjednat z pohodlí vašeho domova, protože žádost je k dispozici na webových stránkách společnosti. Tam ji také stačí vyplnit, což vám nezabere víc než několik minut.

K žádosti postačí doložit občanský průkaz

Aby vám byla okamžitá půjčka schválena, musíte prokázat, že máte české státní občanství a věk alespoň 21 let. K tomu poslouží kopie nebo scan občanského průkazu. K formuláři však nemusíte dokládat nic dalšího. Obejdete se i bez:

  • potvrzení o výši příjmu
  • výpisu z rejstříku trestů
  • záznamu z registru dlužníků

Finská půjčka poslouží na krátký čas

Při sjednávání pomoci dobře zvažte, o jakou částku si řeknete. Peníze je nutné vrátit v jedné jediné splátce, a to do 45 dnů od sjednání smlouvy. Pokud termín dodržíte, můžete si v budoucnu o peníze znovu požádat.