Okamžitá půjčka na výkonnou zahradní sekačku

Tráva na vaší zahradě roste bleskovou rychlostí a vaše stará sekačka vám vypověděla službu? Nepočítali jste s tím a na vašem účtu není dost peněz na koupi nové sekačky? Neházejte flintu do žita. Pro takové případy byla vytvořena okamžitá půjčka. Její vyřízení je otázkou chvíle a nabízí dost peněz na koupi nového a super výkonného stroje.

Jak okamžitá půjčka funguje?

Řadí se mezi nebankovní půjčky ihned na účet. Jejím poskytovatelem je nebankovní společnost s dlouhou historií. V České republice jsou tyto půjčky poskytovány od roku 2005. Nebankovní půjčky se výrazně liší od klasických úvěrů v bance. První velkou odlišností je, že okamžitá půjčka je dostupná online. Vyplnění online žádosti na webových stránkách nebankovní společnosti vám zabere pouze několik minut. K žádosti je třeba připojit scan nebo fotografie obou stran vašeho občanského průkazu. Proč? Nebankovní společnost si tím ověří údaje, které jste do formuláře zadali.

Kolik okamžitá půjčka nabízí a za jakých podmínek?

Výhodou této nebankovní půjčky je, že i vám nabízí až 10 000 korun. Sami si volíte částku, kterou si půjčíte. Na novou sekačku vám postačí i 5 000 korun – platí to v případě elektrických sekaček s menším výkonem. Pokud potřebujete vyšší výkon, volte sekačku motorovou. Právě za tu zaplatíte cca 10 000 korun. U půjčky si volíte také dobu splatnosti. Maximálně je to 45 dní. Pokud byste měli se splacením problém, neváhejte si požádat o prodloužení úvěru. Zaplatíte za to mírný poplatek a termín si posunete až o 60 dní. Budete mít dost času všechny peníze sehnat.

Jaké další výhody tato půjčka má?

  • pro získání půjčky není důležitý příjem
  • půjčit si mohou i lidé bez zaměstnání
  • nemusíte mít ručitele
  • půjčovat si můžete opakovaně