Nový zahradní nábytek vám zaplatí půjčka nebankovní

Zaměřili jste se v letošním roce na úpravu zahrady? Na jaře jste položili nový trávník a na začátku léta dětem pořídili velký bazén? Chybí vám k dokonalosti nový zahradní nábytek, který můžete využít při posezení s přáteli a nebo ve chvílích, kdy si s rodinou připravujete večeři na grilu? Možná na něm chcete jen tak popíjet kávu nebo číst knihu, když máte zrovna čas. Vyberte pohodlné a kvalitní posezení, které vám vydrží dlouho a se kterým budete spokojení. Nebojte se do něj investovat větší částku ani v případě, že vám na účtu zbývá posledních pár set korun. Zbylou část vám doplatí nejvýhodnější půjčka.

Půjčka nebankovní je jedničkou na trhu

Pokud jste narazili na nebankovní půjčky, pak máte vyhráno. V dnešní době totiž patří k nejoblíbenějším na trhu. Je to především proto, že nabízejí velmi rychlé peníze za skvělých podmínek. Hlavními přednostmi jsou tyto:

  • sjednáte je během pár minut
  • nemusíte kvůli nim absolvovat pohovory na pobočkách
  • můžete je vyřídit opakovaně
  • poskytují podporu i znevýhodněným lidem
  • není třeba se kvůli nim registrovat
  • půjčí vám finance bez zbytečných poplatků

Půjčka nebankovní ještě dnes na vašem účtu

Posaďte se na chvíli ke svému počítači a udělejte si pár minut času na vyplnění online formuláře. To je totiž vše, co musíte udělat, abyste mohli půjčku získat. Do žádosti, kterou najdete na stránkách nebankovní společnosti, uveďte osobní údaje jako jméno a příjmení, adresu, rodné číslo, číslo občanského průkazu a výši sumy, o kterou žádáte. Těmito údaji zároveň stvrdíte, zda splňujete podmínky pro poskytnutí podpory. Musí vám totiž být 21 let a musíte mít české státní občanství. Nic víc však nepotřebujete, peníze jsou vám poskytnuty i bez nároku na potvrzení o výši příjmu nebo výpis z rejstříku trestů.

Kolik si můžete půjčit?

Půjčka nebankovní vám poskytne až 10 000 Kč, které můžete využít libovolně na cokoliv. Pokud tedy potřebujete kromě zahradního nábytku nakoupit třeba drobné nářadí nebo pár rostlin, neváhejte a zapalťte je s pomocí nebankovní společnosti. Myslete však na to, že je třeba splnit dobu splatnosti. Tu si před uzavřením smlouvy volíte sami, její maximální výše je však 45 dnů.