Novou podlahu do bytu pomůžou zaplatit nebankovní půjčky ihned

Potkala vás nepříjemnost v podobě vytopení bytu, které se nejvíce podepsalo na vaší podlaze? Nebo jste se prostě jen rozhodli, že vaši starou poškrábanou podlahu zrenovujete nebo vyměníte za novou? Už jste začali přemýšlet, zda dáte přednost plovoucí podlaze, linolue nebo parketám? Pokud ne, začněte vybírat tu nejlepší variantu pro vás. Pokud vám chybí prostředky na její zaplacení, obraťte se na nebankovní půjčky ihned. Pomůžou vám okamžitě a bez zbytečných průtahů.

Nebankovní půjčky ihned a podlaha snů

Podlaha je jednou z částí bytu, která nejvíce ovlivňuje jeho vzhled. Podporuje design a styl zařízení a navíc musí splňovat mnoho kritérií, aby byla považována za funkční. Při výběru podlahy se zaměřujeme především na:

  • cenu
  • vzhled
  • materiál
  • schopnost tlumit hluk
  • odolnost proti vodě a poškrábání
  • možnosti čištění a údržby

Ať už dáte přednost pohodlnému koberci nebo krásným parketám, můžete si být jistí, že vám k realizaci plánů dopomůže nejvýhodnější půjčka od finské finanční skupiny.

Finská půjčka a co je dobré vědět

Nebankovní půjčka je krátkodobým typem půjčky, kterou je možné sjednat téměř okamžitě a která je poskytována široké škále žadatelů. K jejímu získání vám totiž postačí splnit pouze dvě podmínky:

  • mít české státní občanství
  • mít alespoň 21 let

K vyřízení finanční podpory nepotřebujete žádnou dokumentaci ani potvrzení. Není třeba dokládat výši příjmu, nahlédnutí do registru dlužníků, výpis z rejtříku trestů nebo ručitele. Postačí vám vyplnit žádost, ve které uvedete základní osobní údaje, kterými potvrdíte splnění podmínek.

Mohu si vybrat výši nebankovní půjčky ihned?

Výše půjčky je volitená stejně jako doba splatnosti. Nebankovní společnost vám poskytne až 10 000 Kč, které je třeba vrátit nejpozději do 45 dnů. Pokud termín nestíháte, můžete si za mírný poplatek prodloužit dobu splatnosti o 30 dnů a to až 2x. Vyplatí se to, neboť nebudete muset hradit smluvní pokuty a půjčka vám bude schválena znovu kdykoliv v budoucnu.