Nová sluchátka pořídíte z rychlé půjčky do výplaty

Byť se to nemusí zdát, kvalitní sluchátka jsou někdy nepostradatelná. A to nejen při poslechu muziky při běhání. Řada z nás je používá i v práci – ve chvíli, kdy si potřebuje něco přehrát, nebo když se prostě na chvíli musí odstřihnout od spolupracovníků. Chcete si pořídit nová kvalitní sluchátka, ale nemáte na ně dost peněz? Nevadí, existuje totiž šikovné řešení – požádejte si o poskytnutí rychlé půjčky do výplaty.

Popis rychlé půjčky do výplaty

  • typ krátkodobé půjčky
  • doba splatnosti je 7 až 45 dnů
  • je ji ale možné prodloužit, a to dokonce dvakrát, pokaždé o 30 dnů
  • je to nejvýhodnější půjčka, pokud nechcete shánět ručitele
  • není problém, pokud máte záznam v registru dlužníků nebo trestním rejstříku

Jak si požádat o poskytnutí rychlé půjčky do výplaty?

Je to velmi jednoduché. Na oficiálním webu poskytovatele vyplňte formulář, který tam na vás čeká. Zabere vám to maximálně dvě minuty a navíc je to zcela zdarma. Nebo si požádejte pomocí jediné SMS o poskytnutí SMS půjčky pro problémové klienty. Cena této SMS bude stejná jako u klasické SMS podle tarifu vašeho mobilního operátora. Do deseti minut vám přijde zpráva, zda vám půjčka byla schválena. Jestliže dojde ke schválení, můžete mít do dalších deseti minut peníze na svém účtu. Získat je můžete i v hotovosti, záleží jen na vás, co si vyberete.

Jaké jsou další možnosti?

Nová sluchátka si můžete pořídit i díky kontokorentu. Tato bankovní služba vám totiž umožní si z účtu vybírat do mínusu. Je to tedy velice rychlé a snadné, zároveň však má tato služba jednu velkou nevýhodu – a tou je poměrně vysoká úroková sazba.