Nejvýhodnější půjčka

V České republice působí přes 20 bank a od roku 2005 jim začaly konkurovat nebankovní společnosti, které vyplnily díru na trhu. Nebankovní společnosti totiž přinesly na trh zcela nový produkt. Jedná se o krátkodobé půjčky, u kterých si žadatele může sám volit částku a také dobu splatnosti. Mezi ně patří i nejvýhodnější půjčka. Jaké má podmínky a kdy je žádoucí si tuto půjčku vzít?

Nejvýhodnější půjčka má i jiné názvy

Nejvýhodnější půjčka má několik jiných názvů. Často se pro půjčku využívají také názvy:

  • rychlá nebankovní půjčka
  • půjčka online
  • půjčka pro nezaměstnané
  • půjčka pro maminky na mateřské

Nejvýhodnější půjčka a 3 její mírné podmínky

Ve všech případech se jedná o půjčku se stejnými podmínkami, které jsou tak mírné, že je nejvýhodnější půjčka určena opravdu pro každého. Půjčka je omezena věkem – nebankovní společnost půjčí jen žadatelům, kteří prokáží věk 21 až 85 let. Další podmínkou je státní příslušnost, půjčka bude schválena jen žadatelům, kteří prokáží české státní občanství. Ještě jednu podmínku musí každý žadatel splnit – nesmí mít žádný aktivní dluh u nebankovní společnost, u které o půjčku žádá. Může ale mít aktivní půjčku jiné společnosti nebo i v bance.

Má i další výhody

Nejvýhodnější půjčka je hodně oblíbená z toho důvodu, že pro její získání není třeba dokazovat příjem. To je rozdíl například oproti kreditní kartě, která je také možností, jak získat menší obnos peněz. Tuto půjčku získají i lidé, jejichž jméno figuruje na seznam dlužníků Solus. Výhoda je také v tom, že si každý žadatel může půjčovat opakovaně. Vždy nejdříve v den, kdy splatí předchozí půjčku.