Nechce vám banka půjčit? Půjčky pro problémové klienty vám pomohou!

Řešíte nečekané komplikace, na které nejste finančně připraveni? Nemáte na účtu žádnou rezervu, ale přesto musíte vyřešit opravu auta, nákup zničeného spotřebiče nebo poplatek za školní výlet pro dítě? Přemýšlíte nad půjčkou, ale předpokládáte, že u banky nepochodíte, neboť jste v minulosti nespláceli řádně své závazky? Pokud máte černý puntík v předchozích splátkách, nejspíš na běžnou půjčku opravdu nedosáhnete. Můžete se ale obrátit na půjčky pro problémové klienty, které vás v nesnázích nenechají.

Komu jsou půjčky pro problémové klienty určeny?

Půjčky pro problémové klienty jsou nebankovní půjčky, které jsou nabízeny především těm klientům, kteří si nemohou pořídít běžný bankovní úvěr, protože nejsou dostatečně bonitní. Jedná se hlavně o zákazníky, kteří mají na své jméno vedeno více půjček nebo nemají stálý příjem. Žádat o ně však mohou všichni občané, kteří splňují dvě základní podmínky:

  • mají české státní občanství
  • je jim alespoň 21 let

Jak si můžete půjčku sjednat?

Zcela jednoduše! Stačí vám, když vyplníte online formulář na stránkách společnosti, do kterého je třeba uvést:

  • jméno a příjmení
  • rodné číslo
  • adresu
  • číslo občanského průkazu
  • částku, kterou požadujete

Vyplněný formulář je okamžitě zpracován a do 1 minuty od schválení žádosti jsou vám peníze zaslány na bankovní účet. V případě, že jej nevlastníte, jsou vám peníze zaslány poštovní poukázkou.

Co je dobré ještě vědět?

Půjčka ihned vám poskytne až 10 000 Kč, které můžete využít na pokrytí veškerých nutných výdajů. Nezapomeňte však, že je třeba dodržet dobu splatnosti. Tu si zvolíte zcela sami podle svých potřeb a měla by se pohybovat mezi 7 až 45 dny. V případě, že nemůžete daný termín splnit, můžete si jej posunout o dalších 30 dnů a to až 2x. Pokud sjednanou dobu dodržíte, vyhnete se smluvním pokutám a zajistíte si finanční pomoc i do budoucna.