Nebankovní půjčky

Česká republika zažila v roce 2005 jednu významnou změnu. V tomto roce se na scéně objevily nebankovní společnosti, které začaly nabízet výhodné nebankovní půjčky. Pravda je, že se k nim mnoho lidí stavělo s velkou nedůvěrou. Jednoduše jim přišlo až moc divné, že jim někdo nabízí půjčku bez zdlouhavého papírování. Nyní už tomu tak není a nebankovní půjčky se těší velké oblibě. Proč tomu tak je? Jaké největší výhody nebankovní půjčky mají?

Nebankovní půjčky se vyřizují velmi rychle

Největší výhodu mají nebankovní půjčky v rychlosti vyřízení. K získání půjčky není třeba nikam chodit. Stač vám jen počítač, protože půjčku vyřídíte během několika minut přes internet. Jak na to? Najděte si oficiální stránky nebankovní společnosti a vyplňte online žádost. Nic více není potřeba. Ještě než žádost pošlete, dobře si vše spočítejte. Nebankovní půjčky se splácí v jedné splátce. Před odesláním žádosti musíte mít jistotu, že půjčené peníze naspoříte a vrátíte je. K půjčené částce je třeba ještě připočítat poplatek. Jeho výši vidíte hned, ukáže vám ji online kalkulátor. Výše poplatku se odvíjí od půjčené částky a také od doby splatnosti.

Nebankovní půjčky nabízí peníze okamžitě

Nebankovní společnost vyřizuje úvěry 24 hodin denně, žádostmi se zabývá i o víkendech. Díky tomu získáte peníze z nebankovní půjčky okamžitě. Rychlost převodu peněz je závislá také na rychlosti vaší banky.

Jaké hlavní výhody nebankovní půjčky mají?

  • není třeba mít vysoký příjem
  • půjčka není účelová
  • nemusíte mít ručitele
  • jsou dostupné i pro nezaměstnané, seniory, matky na mateřské, studenty a další
  • nebankovní společnost neprověřuje registr dlužníků Solus
  • můžete je využívat opakovaně