Nebankovní půjčky vyřeší problém se zařizováním nového dětského pokoje

Vaše dítko už vyrostlo a je třeba změnit vybavení jeho pokoje? Nenaspořili jste dost, abyste mohli koupit všechno potřebné vybavení? Nevadí, protože můžete využít pomoc od nebankovní půjčky. Prozradíme vám, jak funguje a podíváme se také na to, proč je oblíbenější než kreditní karta.

Nebankovní půjčky poráží kreditní karty na plné čáře

Kreditní karta je produktem banky, z čehož plynou její dvě hlavní nevýhody. První nevýhodou je, že si banka prověřuje žadatele o kartu. Jestliže zjistí, že máte nízký příjem, nebo že se vaše jméno nachází v registru dlužníků, kreditní kartu vám v žádném případě nevydá. Nevýhodou také je, že na vydání karty se musí čekat několik dní. Takže pokud chcete nakoupit zboží, které je aktuálně ve slevě, nemuselo by se vám to podařit. Ani jednu výše popsanou nevýhodu nebankovní půjčka ihned nemá.

Proč jsou nebankovní půjčky lepším řešením?

Jejich velkou předností je rychlost vyřízení. Pokud vše půjde hladce, peníze se na vašem účtu objeví do několika minut. Výhodou je, že o půjčku můžete požádat kdykoliv během dne i noci. Nebankovní společnost pracuje 7 dní v týdnu a 24 hodin denně. Další výhodou je, že patří mezi půjčky bez registru a poplatku. Nebankovní společnost poskytne úvěr i lidem, kteří nemají příznivou finanční minulost a jejich jméno se dostalo do registru dlužníků. Další výhodou nebankovní půjčky je, že k jejímu získání není třeba vysoký příjem.

Kdo si může půjčku vzít?

Nebankovní společnost je vstřícná a půjčí i lidem, kteří nemají vysoký příjem. Půjčku mohou využít i:

  • maminky na mateřské
  • osoby bez práce
  • studenti a další.