Nebankovní půjčky ihned na účet

Nebankovní půjčky ihned na účet jsou dnes velmi oblíbené. Popularita pramení z jejich mírných podmínek. Právě díky nim jsou dostupné pro každého. Jsou dokonce dostupnější než kreditní karty a lidé je využívají také častěji než kontokorent. Co musíte splnit, abyste tuto půjčku dostali a kde o ni požádat?

Nebankovní půjčky ihned na účet vyřídíte z pohodlí domova

Nebankovní půjčky ihned na účet se vyřizují prostřednictvím internetu. Každý, kdo o půjčku žádá poprvé, musí vyplnit online žádost. Výhoda je v tom, že má žádost podobu online formuláře, stačí do něj vyplnit jen základní údaje. Musíte vyplnit například: Jméno, místo bydliště, místo narození a další údaje. Je důležité, abyste zvolili způsob, jakým chcete obdržet fakturu s platebními údaji. Fakturu můžete obdržet:

  • klasickou poštou
  • e-mailem
  • SMS zprávou

Nebankovní půjčky ihned na účet jsou vyřízeny okamžitě

Do žádosti musíte vyplnit také číslo bankovního účtu. Pokud vám nebankovní společnost půjčku schválí, pošle vám peníze do 1 minuty. Ještě záleží na rychlosti, s jakou provádí převod vaše banka. Pokud je rychlá, budete mít peníze na účtu ještě v den vyplnění žádosti. V rychlosti nebankovní společnosti konkurují bankám, protože fungují 24 hodin denně. Společnosti vyřizují žádosti dokonce i o víkendech.

Výhodná je pro každého

Každý žadatele si sám volí dobu splatnosti a také částku. Doba splatnosti může být v rozmezí 7 až 45 dní. Maximální částka na půjčení je 10 000 Kč. Za poskytnutí nebankovní půjčky ihned na účet se platí mírný poplatek. Jeho výše se odvíjí od výše půjčky a délky splatnosti. Například při půjčce 500 Kč na 7 dní zaplatíte poplatek pouhých 50 Kč.