Nebankovní půjčky ihned na účet a nákup nové matrace

Trápí vás nespavost? Probouzíte se každé ráno s pocitem, že jste vlastně ani nespali? Máte problémy s bolestivými klouby? Brní vás ruce a nohy? Příčina vašich potíží může být velmi triviální. Můžete totiž spát na nekvalitní matraci. Že na novou nemáte v současné době dost peněz? Nevadí, protože i vám pomůže nebankovní půjčka.

Z nebankovní půjčky ihned na účet pokryjete v pohodě celý nákup

První dobrá zpráva je, že nová matrace vůbec není drahá. Kvalitní matrace se dá sehnat i za cenu pod 5000 korun. Jestliže si chcete dopřát luxus, vybírejte v kategorii luxusní matrace. Za kuxusní matraci můžete utratit i 10 000 Kč, ale jedná se o investici do vašeho zdraví, takže není nad čím váhat. Jestliže nemáte dost peněz, využijte nebankovní půjčky ihned na účet. Je výhodná a nabízí i vám až 10 000 Kč. Minimálně si lze půjčit 500 Kč.

Nebankovní půjčky ihned na účet jsou unikátem

Půjčka je unikátní tím, že si žadatel sám volí dobu splatnosti. Minimálně je to 7 dní, maximální doba splatnosti je 45 dní. V závislosti na době splatnosti a na půjčené částce se počítá poplatek za vyřízení půjčky. Při půjčce na 45 dní a sumě 10 000 korun činí poplatek 4500 korun. Výhoda je v tom, že půjčku můžete splatit předčasně. Pokud se tak stane, nebankovní společnost vám vrátí poměrnou část poplatku a za předčasné splacení si nebude nic účtovat. Kdo si může půjčit:

  • senioři
  • studenti
  • zaměstnaní
  • OSVČ
  • osoby registrované na úřadu práce
  • maminky na mateřské

Používají se i jiné názvy

Pro nebankovní půjčky ihned na účet se používají i jiné názvy. Například: