Nebankovní půjčka vám může pomoci s budováním zahradní terasy před vašim domem

Jaro je definitivně tady a s ním nepřichází jen teplejší a slunnější dny, ale také spoustu venkovní zábavy. Můžete konečně vyrazit s přáteli na kolo, oddávat se dlouhým procházkám v lese nebo opečovávat zahrádku před domem. Nebankovní půjčky vám k tomu mohou dopomoci až 10 000 Kč.

Nejvýhodnější půjčka se hodí, když potřebujete peníze rychle a bezpečně

Pokud nechcete se stavbou terasy čekat a rádi byste využili hezkého víkendového počasí pro její budování, budou pro vás nejlepším rozhodnutím nebankovní půjčky. Vyřídíte ji totiž během pár minut a to z pohodlí vašeho domova. Vyhnete se tak nepříjemným pohovorům na pobočkách a také vás ušetří vyplňování a vyřizování papírů. K její žádosti totiž není třeba dokládat:

  • potvrzení o výši příjmu
  • výpis z rejstříku trestů
  • nahlédnutí do registru dlužníků
  • ručitele
  • zástavu

Nebankovní půjčky jsou tak téměř pro všechny

Díky skvělým podmínkám, které půjčka ihned nabízí, mohou na peníze dosáhnout všichni čeští občané ve věku 21 až 85 let. O finanční pomoc si mohou i opakovaně požádat studenti, nezaměstnaní, matky samoživitelky, zadlužení nebo senioři.

Co je ještě dobré vědět?

Díky nebankovní pomoci můžete mít až 10 000 Kč, které vám na účet dorazí většinou ještě ve stejný den, kdy si o ně požádáte. Vrátit je musíte nejpozději do 45 dnů, dobu splatnosti si však můžete vybrat podle svých potřeb. Pokud sjednaný termín nestíháte splnit, lze jej prodloužit až 2x o 30 dnů.