Nebankovní půjčka se hodí i ve chvíli, když je třeba zaplatit pojištění na dům

Platíte si pojištění domácnosti či majetku? Přišla vám složenka, ale vy nemáte dost peněz na to, abyste ji mohli včas uhradit? I v takovém případě lze nalézt pomoc u nebankovní půjčky. Proč ji využít, za jak dlouho budete mít peníze k dispozici a proč není výhodnější si půjčit z kreditní karty?

Doporučujeme

Nebankovní půjčky se zástavou | Sms půjčky pro problémové klienty

Nebankovní půjčka boduje v rychlosti vyřízení

Nebankovní půjčka má jednu velmi příjemnou vlastnost. Je to fakt, že vyřízení půjčky zvládne každý rychle z pohodlí domova. Jak na to? Musíte si nejdříve najít internetové stránky nebankovní společnosti a na nich si vybrat sumu, kterou potřebujete. Je možné si půjčit od 500 do 10 000 korun. Dále si volíte také termín, kdy peníze vrátíte. Půjčku musíte vrátit v jedné splátce. Nejdříve je možné splatnost nastavit v intervalu 7 až 45 dní. Jestliže byste měli s vrácením celé částky v původně nastaveném termínu problém, zase tak moc se neděje. U nebankovní půjčky si totiž můžete požádat ještě o prodloužení termínu. Učinit tak můžete dvakrát za sebou. Žádost je možné vyřídit:

  • online
  • přes SMS zprávu

Prodloužení je v rámci jedné žádosti možné o 30 dní. Díky tomu se může celková splatnost půjčky dostat až na 104 dní.

Nebankovní půjčka a její 3 největší výhody

  1. patří mezi půjčky bez registru a poplatku
  2. jedná se o neúčelový úvěr
  3. peníze jsou na účtu i do několika minut

Jak je na tom kreditní karta?

I žádost o kartu se dá podat online. Ovšem určitě to není tak rychlé jako v případě půjčky. Vydání kreditky může trvat i několik dnů. Dalším negativem karty je, že platíte za výběr peněz v hotovosti.