Nebankovní půjčka pro problémové klienty

Možná i vám připadá jako výsměch obyčejným lidem fakt, že se průměrná čistá mzda v České republice aktuálně pohybuje na částce 28 152 korun. Realita je taková, že na takový plat dosáhne asi jen třetina obyvatel. Patříte i vy do zbývajících dvou třetin a máte někdy problém s penězi? Dostali jste se někdy do problémů se splácením, takže se vaše jméno objevilo v registru dlužníků, takže patříte mezi tzv. problémové klienty? Nemusíte se bát, že vám nikde nepůjčí!

Nebankovní půjčka pro problémové klienty je připravena i pro vás

Jedná se o půjčku, která je známá svými mírnými podmínkami. Tuto půjčku si totiž mohou vzít i osoby, které:

  • mají záznam v registru dlužníků Solus
  • mají záznam v rejstříku trestů
  • jsou aktuálně bez práce
  • mají již několik aktivních půjček u bank nebo nebankovních společností
  • jsou v exekuci

Nebankovní půjčka pro problémové klienty a vyplnění žádosti

Co je k získání půjčky potřeba? Stačí si najít online žádost a vyplnit ji. Prvním krokem k získání půjčky je, že si sami zvolíte, kolik a na jak dlouho si půjčíte. Nebankovní půjčka pro problémové klienty nabízí jednorázově 500 Kč až 10 000 Kč. Splatnost volíte v rozmezí 7 až 45 dní. Nebankovní půjčka pro problémové klienty je specifická tím, že si každý žadatel může požádat ještě o prodloužení termínu. Učinit tak může dvakrát, maximálně si termín posune až o 60 dní. Naopak je možné půjčku splatit i předčasně.

nebankovní půjčka pro problémové klienty nějaká úskalí?

Pokud si dobře spočítáte, zda jste schopni peníze v termínu vrátit, žádná rizika půjčka nemá. Naopak – funguje jako pomoc v obtížné životní situaci, kdy se vám nedostává financí.