Nebankovní půjčka pro problémové klienty na zaplacení účtů

Vrší se vám doma účty a už ani nechcete otevírat nové obálky, protože se hrozíte, co v nich ještě čeká? Nemáte na zaplacení faktur dost peněz, ale už jsou těsně před koncem splatnosti? Začněte tento problém rychle řešit, ať nemusíte platit penále, nebo nemáte ještě nějaké další problémy. Nemusíte se ničeho bát, nebankovní půjčka pro problémové klienty může do deseti minut být na vašem bankovním účtu.

Co je nebankovní půjčka pro problémové klienty?

  • typ krátkodobé půjčky
  • doba splatnosti je 7 až 45 dnů, je totiž koncipovaná jako půjčka do výplaty
  • snadno si ji ale můžete nechat prodloužit až o 60 dnů
  • výše půjčky je 500 až 10 000 korun
  • nepotřebujete ručitele
  • nemusíte dokládat potvrzení o svém příjmu

Nebankovní půjčka pro problémové klienty  – jak si o ni požádat?

První možností je žádost podat prostřednictvím formuláře, který na vás čeká na oficiálních webových stránkách poskytovatele. Nebo si požádejte o poskytnutí SMS půjčky pro problémové klienty, stačí vám k tomu jediná SMS. Nemusíte se bát, že by byla drahá, bude totiž stát stejně jako klasická SMS, záleží tedy pouze na tarifu vašeho mobilního operátora. Dojde-li ke schválení půjčky, můžete dostat peníze z nebankovní půjčky ihned na účet.

Jaké jsou další způsoby pomoci?

Finanční problémy vám pomůže vyřešit i kreditní karta nebo kontokorent. V obou případech se ale budete muset připravit na poměrně vysoké úroky. Nebo si požádejte o poskytnutí půjčky dlouhodobé, získáte tak víc peněz i času na splacení. S tímto závazkem ale budete muset počítat ještě dlouho.