Nebankovní půjčka pro problémové klienty na nákup nové herní konzole

Už vás nebaví s rodinou stále dokola hrát ty stejné společenské hry? Hledáte netradiční zábavu pro vás i vaše děti? Váš problém určitě vyřeší herní konzole, která nabízí neobyčejně kvalitní zábavu pro děti i dospělé. Koupit si do ní můžete celou řadu her a strávit tak společné hodiny plné hraní. Kde na novou konzoli vzít peníze?

Nebankovní půjčka pro problémové klienty je řešení, které se vyplatí!

Pravda je, že herní konzole nejsou zrovna levnou záležitostí. Cena nových konzolí se pohybuje od 5 000 korun až do 15 000 korun. Platí se za kvalitní zábavu, takže to rozhodně nejsou vyhozené peníze. Při nákupu se vyplatí sledovat akční nabídky internetových a kamenných obchodů. Občas se stane, že cena špičkových konzolí spadne i pod 10 000 korun a právě v takové chvíli se vyplatí rychle jednat, protože zájem je obrovský. Jestliže nemáte na účtu dostatečnou finanční rezervu, v případě rychlého nákupu vám pomůže nebankovní půjčka pro problémové klienty. Sjednáte ji na stránkách nebankovní společnost, zabere to pár minut.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty a její účel

Nebankovní půjčka pro problémové klienty patří mezi půjčky bez registru a poplatku. Znamená to, že si mohou půjčit i lidé, kteří nemají dobrou finanční minulost a jejich jméno se objevilo v registru dlužníků Solus. Bez poplatku je půjčka ihned v případě, když si o ni žádáte poprvé. Jestliže si nastavíte částku na 9 000 korun a splatnost na 30 dní, nebude vám nebankovní společnost účtovat žádný poplatek.

Nabízí se i jiná možnost?

Kromě půjčky můžete k nákupu použít kontokorent. Jedná se o možnost čerpat peníze na běžném bankovním účtu do mínusu. U něj je ale problém v tom, že:

  • musíte o něj požádat v bance
  • vážou se k němu vysoké úroky
  • banka ho schválí jen osobám, které mají vyšší příjmy
  • jeho vyřízení může být zdlouhavější

 

Uložit