Nebankovní půjčka a její výhody

Dostali jste se do finančních problémů a potřebujete je rychle řešit? Musíte zaplatit spoustu účtů, kterým končí doba splatnosti? Na nic nečekejte. Kde ale na to vzít peníze? Je to jednoduché – pomůže vám nebankovní půjčka.

Co je nebankovní půjčka?

Jak název napovídá, je to půjčka, kterou poskytuje nebankovní společnost. To je dobrá zpráva pro ty, kterým nechtějí půjčit banky. Nebankovní společnost si uvědomuje, že do problémů s penězi se může dostat každý, a tak nedělá mezi jednotlivými klienty rozdíly. Je koncipovaná jako rychlá půjčka pro dlužníky. Zároveň je to nejlepší půjčka pro ty, kteří potřebují rychle sehnat peníze na krátký čas. Ale pozor, pokud budete potřebovat, můžete si dobu splatnosti snadno nechat prodloužit – je to možné dokonce dvakrát, pokaždé o 30 dní. Nemusíte kvůli tomu absolvovat žádnou osobní schůzku.

Nebankovní půjčka – jaké podmínky musí žadatel splnit?

  • být starší 21 let
  • nemít u nebankovní společnosti dluh
  • být občanem České republiky

Jak si o poskytnutí půjčky požádat?

Půjčku si můžete vyřídit dvěma způsoby. Tím prvním je, že vyplníte jednoduchý formulář, který se nachází na webu poskytovatele. Zadáte do něj jen základní údaje, takže vám to bude trvat maximálně dvě minuty. Nebo odešlete speciální SMS. Její cena bude stejná jako u klasické SMS podle tarifu vašeho mobilního operátora. Do pár minut vám přijde zpráva, z níž se dozvíte, zda vám půjčka byla schválena. Peníze můžete mít obratem na svém účtu.

Bankovní půjčka

Bankovní půjčka má řadu nevýhod. Banky nahlížejí do registru dlužníků, takže pokud máte dluh, nepůjčí vám. Také po vás budou chtít poměrně vysoké úroky a poplatky.