Nájem zaplaťte z SMS půjčky pro problémové klienty

Překročily v tomto měsíci vaše výdaje veškeré příjmy? Neměli jste našetřeno a teď přemýšlíte, kde vezmete peníze na zaplacení nájmu? Rozhodně svou situaci začněte rychle řešit, aby se vám nestalo, že se co nevidět ocitnete na ulici. Pro tento případ totiž existuje snadná pomoc – požádejte si o poskytnutí SMS půjčky pro problémové klienty.

Charakteristika SMS půjčky pro problémové klienty

Jedná se o krátkodobou nebankovní půjčku, kdy doba splatnosti je 7 až 45 dnů. Díky tomu ji splatíte hned po výplatě a nebudete muset platit žádné zbytečné úroky a poplatky, jak se stává u půjček dlouhodobých. Pokud půjčku nestihnete včas splatit, nevadí. Jen si nejpozději v poslední den splatnosti požádejte o její prodloužení. Je to možné dokonce dvakrát, vždy o 30 dnů. Je to nejvýhodnější půjčka pro lidi, kteří si chtějí půjčit 500 až 10 000 korun. Nepotřebujete ručitele ani potvrzení o svém příjmu. Vše si vyřídíte z pohodlí domova, takže se vám nestane, že by se vám někdo na osobní schůzce snažil vnutit služby, které ve skutečnosti ani nepotřebujete.

Jak si požádat o poskytnutí SMS půjčky pro problémové klienty?

  • odešlete speciální SMS
  • do deseti minut vám přijde zpráva, zda vám půjčka byla schválena
  • dojde-li ke schválení, můžete získat peníze z nebankovní půjčky ihned na účet
  • obdržet je můžete i v hotovosti

Kontokorent nebo kreditní karta?

V této svízelné situaci vám může pomoci i kreditní karta nebo kontokorent, který vám umožní si z účtu vybírat do mínusu. V obou případech ale budete muset počítat s poměrně vysokými úroky.