Na letenku na dovolenou přispějí nebankovní půjčky ihned

Podařilo se vám na poslední chvíli domluvit s partnerem termín dovolené a nyní hledáte u leteckých společností nejlevnější letenky na cesty po Evropě? Pokud chcete odjet do pár dnů, můžete se zaměřit na last minute nabídky, které seženete s nižší cenou. I když nemáte v pěněžence mnoho našetřeno, můžete si dopřát krásnou dovolenou se vším všudy. Nebankovní půjčky ihned vám na ni přidají až 10 000 Kč.

Znáte už nebankovní půjčky ihned?

Možná vám již v minulosti byla představena finská finanční skupina, která v České republice funguje od roku 2005 a poskytuje výhodné půjčky téměř pro všechny. Můžete je sjednat během pár minut bez nutnosti registrace a bez zbytečných poplatků. Mezi nejběžnější z nich patří:

Proč jsou nebankovní půjčky ihned tak oblíbené?

Finské půjčky jsou nejvyhledávanější právě proto, že je vyřídíte rychle z pohodlí domova a nezatíží vaši kapsu na dlouho. Jsou totiž poskytovány pouze krátkodobě a to maximálně na 45 dnů. Dobu splatnosti si u nich však můžete nastavit stejně jako jejich výši. Říct si můžete minimálně o 500 Kč, nanejvýš však dostanete 10 000 Kč. Tyto peníze pak můžete použít na nákup letenky, ubytování v hotelu, platbu pojistného nebo zakoupení nezbytností na dovolenou. Nemějte obavy, že byste na peníze nedosáhli, finanční pomoc je poskytována všem, kdo mají čeké státní občanství a věk alespoň 21 let.

A jak je sjednáte?

Zcela jednoduše z vašeho domova. Žádost je vám k dispozici online na stránkách společnosti a to 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, takže ji můžete podat klidně i v noci nebo o víkendu. Do formuláře je třeba uvést základní osobní údaje, výši půjčky a telefonický kontakt. Na něj obdržíte do pár minut zprávu, zda vám byla půjčka schválena. Pokud ano, peníze jsou vám zaslány ještě tentýž den.