Mobil půjčka se hodí na nákup nové mikrovlnné trouby

Mobil půjčka patří mezi nebankovní půjčky pro každého, jejichž hlavní výhodou je, že peníze získáte téměř okamžitě. Právě proto vám tento typ úvěru dokáže perfektně pomoci v případě, když se vám rozbila mikrovlnná trouba a vy co nejdříve potřebujete koupit novou. V tomto článku najdete malé srovnání půjčky od nebankovní společnosti s bankovními produkty, jako jsou kreditní karta a kontokorent. Sami se tak budete moci zodpovědně rozhodnout, který způsob financování si zvolíte.

Mobil půjčka a jednoduchá administrativa

Mobil půjčka naplno využívá moderní „dobu internetovou“. Celý proces jejího vyřízení se totiž odehrává online. Jak musíte postupovat?

  1. na kalkulátoru si zvolíte sumu a dobu splatnosti
  2. vyplníte žádost
  3. nahrajete k žádosti scan občanského průkazu
  4. žádost jedním kliknutím odešlete

V tuto chvíli je už vše na nebankovní společnosti. Má nepřetržitou pracovní dobu, takže žádost okamžitě posoudí. Výsledek vám dá vědět ve formě SMS zprávy asi do 5 minut. Peníze pošle okamžitě, takže je během chvilky budete mít na účtu. Je třeba počítat i s tím, že banka peníze připíše na účet až následující den.

Mobil půjčka vs. kreditní karta a kontokorent

I o kreditní kartu si můžete požádat online. Je ale třeba počítat s tím, že většina bank má omezenou pracovní dobu. Kreditní karty tedy neschvalují hned. Navíc si musíte dát pozor, protože používání karty může být finančně nákladné. Některé banky si účtují poplatek za vydání karty, vedení účtu či za výběr peněz v hotovosti. Pokud si budete chtít vyřídit kontokorent, musíte jít do banky.

Mobil půjčka není jediná!

Mobil půjčka je jedním z typů nebankovních půjček. Stejně rychle získáte peníze z: