Mobil půjčka rozjede vaše podnikání

Opustili jste své zaměstnání a vrhli jste se do neznámých vod podnikání? Věnovali jste už dost času tvorbě svého business plánu a nyní je vhodná chvíle k jeho realizaci? Pak se vám jistě sejde pár tisíc k dobru, které pomohou nastartovat vaši značku. Především v začátcích budete potřebovat vložit vstupní investice do nákupu strojů, počítačového vybavení nebo zajištění kanceláře, abyste si vytvořili vhodné pracovní podmínky. Pokud jste všechny své úspory utratili, ale potřebovali byste ještě pár tisíc na dokončení příprav, můžete se obrátit na půjčky bez registru a poplatku, které vám s rozjezdem firmy pomohou.

Jaké jsou hlavní výhody této půjčky?

Nebankovní půjčky, mezi které patří třeba i mobil půjčka, patří v dnešní době mezi nežádanější na trhu. Děje se tak především kvůli skvělým podmínkám, za kterých jsou poskytovány. Předně je vyřídíte velmi jednoduše i z pohodlí domova a navíc kdykoliv budete potřebovat. Nebankovní společnosti je totiž nabízejí 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, takže si o ně můžete zažádat klidně i o víkendu. Navíc je sjednáte bez komplikací a složitého papírování, takže je můžete mít na svém účtu ještě dnes.

Komu je mobil půjčka určena?

Finanční podporu mohou využít všichni čeští občané, kterým je minimálně 21 let. K jejímu sjednání nebudete potřebovat:

  • ručitele
  • zástavu
  • výpis z trestního rejstříku
  • potvrzení o výši příjmu
  • nahlédnutí do registru dlužníků

Proto si je mohou dovolit i lidé, kteří by u běžných půjček nepochodili. Těmi jsou např. nezaměstnaní, senioři, studenti, matky samoživitelky aj. V případě, kdy potřebujete podpořit v podnikání, se tedy nebojte na půjčku obrátit.

A jak to uděláte?

Mobil půjčka je snadno dostupná přes online formulář. Do něj uvedete základní údaje o vaší osobě a zvolíte, jakou částku potřebujete. Půjčit si můžete až 10 000 Kč, konečnou sumu si však určíte sami stejně jako dobu splatnosti. Ta se pohybuje mezi 7 až 45 dny a vyplatí se ji dodržet. Jednak se díky tomu vyhnete placení smluvních pokut a navíc si zajistíte, že můžete pomoc využít znovu kdykoliv v budoucnu.