Jak pomůže nejvýhodnější půjčka při nákupu nového vysavače?

Aby byla podlaha dokonale čistá, je žádoucí si na pomoc vzít vysavač. Ztratil ten váš starý už svůj výkon a vy se poohlížíte po novém? Pokud vám na koupi chybí peníze, nabízí se 2 možnosti, jak je rychle získat. Je to kreditní karta a vedle ní nejvýhodnější půjčka. Co je výhodnější a proč?

Kreditní karta má delší dobu vyřízení než nejvýhodnější půjčka

Kreditní karta má velké pozitivum v tom, že nabízí až 50 000 korun. Za takovou sumu je možné pořídit i vysoce výkonný parní vysavač. Jestliže ale nemáte velkou domácnost, tak velká investice se vám nevyplatí. Do běžné domácnosti stačí vysavač se sáčky, vodní nebo bezsáčkový, který pořídíte za cenu do 10 000 korun. Kreditní karty mají nevýhodu v tom, že na jejich vyřízení musíte čekat třeba i několik dní. O kartu také musíte požádat v bance. Banka si vás důkladně prověří. Jestliže zjistí, že nemáte dobrou finanční minulost, kartu vám odmítne vydat. Nevýhodou karty jsou i vysoké úroky, které budete platit, pokud překročíte bezúročné období.

Nejvýhodnější půjčka je úvěr s řadou výhod

Nejvýhodnější půjčka má oproti kreditní kartě mnoho významných výhod:

  • vyřizuje se online, stačí si najít několik minut
  • platíte za ní jen mírný poplatek
  • sami si můžete nastavit dobu splatnosti
  • je možné si požádat i o prodloužení standardní doby splatnosti

Nehraje si na registr

Nejvýhodnější půjčka patří mezi Sms půjčky pro problémové klienty. To znamená, že si mohou půjčit i lidé s nízkými příjmy i ti, jejichž jméno je v registru dlužníků. Výhodou nebankovní půjčky je i to, že ji můžete využívat opakovaně.