Jak pomocí Sms půjčky pro problémové klienty financovat silvestrovský pobyt

sms-pujcky-pro-problemove-klientyVánoce jsou za dveřmi a brzy po nich přijdou i oslavy příchodu nového roku. Nemůžete se dočkat, až s přáteli vyrazíte na chatu a budete slavit až do bílého rána? Jenže se vám dělají vrásky na čele, protože jste zjistili, že nebudete mít dost peněz? Výplata je v nedohlednu a je trapné vám jít „žebrat“ k rodičům? Zapomeňte na to. Můžete si přece půjčit od nebankovní společnosti. Jak nebankovní půjčování funguje a kolik si vlastně můžete bez problémů půjčit?

Sms půjčky pro problémové klienty jsou tu pro mladé

Je tak trochu smutný fakt, že mladí lidé jsou pro banky problémoví klienti. Pokud má banka někomu půjčit, důkladně si ho prověří. Zajímá ji tzv. bonita klienta, tj. schopnost splácet. Banku tedy zajímá žadatelův plat, jestli má někde jinde dluhy, zda je jeho jméno v registru dlužníků apod. Často proto mladí lidé s nižším platem nemají na finanční produkt od banky šanci dosáhnout. Nebankovní společnost tak nejedná. Je ke všem žadatelům maximálně vstřícná. Půjčí všem, kteří:

  • jsou ve věku 21 až 85 let,
  • mají české státní občanství,
  • nemají u ní jinou nesplacenou půjčku.

Sms půjčky pro problémové klienty a jejich možnosti

Je velikou výhodou, že si každý žadatel sám může volit, jakou sumu si půjčí a současně s tím si volí i dobu splatnosti. Co se týče sumy, ta se může pohybovat od 500 do 10 000 korun. Splatnost se v základní žádosti volí od 7 do 45 dní. Každý má následně možnost si požádat o prodloužení. O to se také žádá online, nebo přes SMS zprávu.

Jmenují se i jinak

Sms půjčky pro problémové klienty jsou jen jedním druhem nebankovních půjček. Stejné podmínky mají: