Finská půjčka

Finská půjčka je název pro nebankovní půjčku, pro kterou jsou charakteristické velmi mírné podmínky. Byla vytvořena jako alternativa klasické bankovní půjčky. Její hlavní účel je, aby pomohla lidem vyřešit náhlou finanční tíseň. Potřebovali byste i vy získat rychle několik tisíc korun?

Finská půjčka je vaše do několika minut

Pokud ano, finská půjčka je řešením i pro vás. Získáte ji za několik minut a nemusíte nikam chodit. Stačí si zapnout počítač či tablet a připojit se na internet. Na oficiálních stránkách nebankovní společnosti najdete žádost. Vyplníte do ní všechny požadované údaje. Je to otázka chvilky. Stačí totiž vyplnit jméno, dále místo bydliště, místo narození a další. Dále je třeba přidat scan vašeho občanského průkazu. Je to pro nebankovní společnost důležité, protože potřebujete zjistit, zda jste starší 21 let a máte české státní občanství. Právě to jsou2 podmínky půjčky, které musí splnit každý žadatel.

Finská půjčka a její charakteristika

  • není třeba dokazovat příjem
  • nebankovní společnost neprověřuje vaši finanční historii
  • neprověřuje se ani to, zda máte zápis v rejstříku trestů
  • nebankovní společnost vám půjčí i v případě, když je vaše jméno zapsáno v registru dlužníků

Kdy se finská půjčka vyplatí?

Mnoho žadatelů si bere půjčku v případě, když jim nezbývají peníze do výplaty. Oblíbená je také u těch, kteří potřebují zaplatit účet za telefon, který je vyšší než obvykle. Lidé si také půjčují na dovolenou nebo na nákup spotřebičů. Každý by si měl dobře rozmyslet, zda bude moci půjčku včas splatit. Má krátkou dobu splatnosti. K půjčené částce je také třeba připočíst poplatek. Například u půjčky 6000 Kč se splatností na 20 dní činí poplatek 1 380 Kč.