Finská půjčka je vhodná i na zaplacení povinného ručení

Finská půjčka je termín, který označuje půjčku od nebankovní společnosti. Jedná se o finanční produkt, pro který jsou typické mírné podmínky a rychlý postup vyřízení. Půjčka je neúčelová, takže ji každý může využít podle libosti. Třeba právě na zaplacení pojištění odpovědnosti z provozu vozidla. Jak půjčku vyřídit?

Finská půjčka zaplatí kvalitní pojistku bez problémů

Povinné ručení musíte mít, pokud vlastníte motorové vozidlo a provozujete ho. Bez pojištění riskujete pokutu a především to, že když způsobíte druhé osobě provozem vozidla škodu, budete muset vše hradit z vlastní kapsy. Škody při vážných autonehodách mohou být i ve výši několika desítek milionů korun, proto význam povinného ručení určitě nepodceňujte. Je lepší si na něm nastavit vysoké pojistné limity. Za kvalitní pojištění odpovědnosti z provozu vozidla s maximálními limity 100 000 000 korun zaplatíte jen několik tisíc ročně. Z nebankovní půjčky získáte až 10 000 korun, pomůže zejména ve chvíli, kdy přijde platba pojistného a na vašem účtu není dost peněz.

Finská půjčka má hned několik výhod

  • narozdíl od kreditní karty a kontokorentu je dostupná pro každého
  • patří mezi půjčky bez registru a poplatku
  • je vyřízena během chvíle
  • vyřídíte ji online

Má nastavitelnou splatnost

U nebankovní půjčky si sami volíte nejen částku, ale volíte si také dobu splatnosti. Minimální splatnost je 7 dní, maximálně to může být 45 dní. Výhodou je, že poskytovatel půjčky nabízí i prodloužení standardní doby splatnosti. Je to až o dalších 60 dní. O prodloužení si musíte požádat před vypršením doby splatnosti. Žádost se podává přímo na stránkách společnosti. Druhou možností, jak termín posunout, je poslání SMS zprávy. SMS musí být ve tvaru: FER váš variabilní symbol vaše rodné číslo počet dnů prodloužení. SMS musíte poslat na číslo 736 30 40 30.