Chybí vám peníze na pleny pro dítě? Jako řešení se nabízí půjčka pro nezaměstnané

Jste bez práce, takže si musíte hlídat výdaje? Máte navíc malé dítko, takže nakupujete pleny hlavně ve slevě? Blíží se akce, kdy v obchodě budou mít plenky za výhodnou cenu, ale na vašem účtu nemáte dost peněz? Podpora vám ale přijde až po akci? Nestresujte se! Pleny můžete v pohodě zaplatit z půjčky pro nezaměstnané! Poradíme vám, jak ji vyřídit a ukážeme si její hlavní výhody oproti kreditní kartě.

Doporučujeme

Půjčka na byt

Půjčka pro nezaměstnané a její smysl

Ptáte se, proč byste měli využít půjčku od nebankovní společnosti? Pádných důvodů je hned několik:

  • půjčka pro nezaměstnané vám nabízí libovolnou částku od 500 do 10 000 korun
  • k jejímu získání není třeba prokázání příjmů
  • peníze vám na účet přijdou velmi rychle, maximálně do druhého dne
  • dokáže vám pomoci ve finanční tísni
  • peníze můžete použít na cokoliv
  • patří mezi půjčky bez registru a poplatku

Půjčka pro nezaměstnané má snadný postup vyřízení

Dalším důvodem, proč si půjčku vzít je, že má velmi snadný postup vyřízení. Stačit vám k tomu bude asi 10 minut času, které strávíte při vyplnění online žádosti. K ní je třeba připojit ještě scan obou stran občanského průkazu. Výhodou je, že penze z nebankovní půjčky můžete získat i bez poplatku! Akce mohou využít všichni noví klienti nebankovní společnosti. Poplatek nebudou platit, když si půjčí 9000 korun a splatnost si dají na 30 dní.

Proč je výhodnější než kreditní karta?

Kreditní karta má výhodou v tom, že nabízí až 50 000 korun. To je ale asi tak vše. Kreditní karta láká na bezúročné období. Jestliže během něj zvládnete peníze vrátit, je zcela bez poplatku. Pokud ale ne, připravte se na placení dost vysokých úroků. Některé banky nastavily úrokovou sazbu až na 20 %.