Chybí vám ke spokojenosti myčka? Pomoc nabízí mobil půjčka!

U mytí nádobí strávíme za život dlouhé hodiny. Už vás nebaví mýt nádobí v ruce? Dokážete si představit lepší využití volného času? Nic vám přece nebrání v tom, abyste si zařídili výhodnou mobil půjčku a koupili si myčku. Jak taková půjčka funguje? Nabízí se kromě ní i jiné možnosti, jak nákup nové myčky na nádobí financovat?

Mobil půjčka je připravena okamžitě

Mobil půjčka se na nákup nové myčky hodí asi nejvíce ze všech aktuálně dostupných finančních produktů. Proč tomu tak je? Mobil půjčka má totiž několik důležitých výhod:

Výhodou nebankovní půjčky je i to, že si ji můžete brát opakovaně. Vždy je třeba splatit předchozí půjčku.

Proč je mobil půjčka výhodnější než kreditní karta?

Banky si žadatele o úvěr i o kreditní karty prověřují. Banku zajímá hlavně finanční minulost žadatele. Pokud banka zjistí, že měl žadatel někdy v minulosti problémy se splácením, kreditní kartu mu neposkytne. Banky si tuto informaci zjistí velmi snadno, protože jim stačí, když se podívají do registru dlužníků Solus. Nevýhodou kreditní karty také je, že na její vydání můžete čekat třeba i několik dní.

Jde to i jinak?

Pokud si jdete koupit myčku na nádobí, můžete si také zařídit splátky přímo u prodejce. Problém ale je, že prodej na splátky nenabízí všichni prodejci. K nákupu nové myčky i jiného spotřebiče je možné využít také kontokorent. Problém je ale v tom, že vám ho banky otevřou jen v případě, když máte stabilně vyšší příjem.