Chcete si koupit navigaci? Peníze rychle nabízí nebankovní půjčka

Navigace je prima věc, protože vás vždycky doveze do cíle. Ukáže vám nejrychlejší nebo nejkratší cestu, upozorní na radary, na dopraví komplikace apod. Aby fungovala dobře, musíte do ní investovat několik tisíc korun. Pokud si ji chcete koupit co nejdříve, ale jaksi vám chybí peníze, nemusíte nákup odkládat. Jako rychlá pomoc se nabízí nebankovní půjčka. Proč ji využít? Jaké má výhody a jak vyřídíte žádost?

Nebankovní půjčka má velice jednoduché vyřízení žádosti

O půjčku se žádá přímo na webových stránkách nebankovní společnosti. Díky tomu se doba vyřízení půjčky „zcvrkla“ na pouhých několika minut. Budete potřebovat jen platný občanský průkaz. Do žádosti se musí zadat jeho číslo. Je také nutné udělat scan obou jeho stran a ten k žádosti nahrát. Je to v podmínce z toho důvodu, aby si společnost mohla rychle ověřit údaje, které jste do žádosti zadali.

Nebankovní půjčka a parádní nabídka

Nebankovní půjčka každému nabízí sumu od 500 do 10 000 korun. Doba splatnosti půjčky je sice kratší, ovšem výhoda je v tom, že si sami volíte termín splatnosti. Doba splatnosti je nastavitelná od 7 do 45 dní. Za mírný poplatek je možné si ji prodloužit, udělat to musíte do maximálně 6 dnů od původního termínu. Prodloužení se dá udělat dvakrát, pokaždé o 7 až 30 dní.

Další lákavé výhody

  • Je to nejvýhodnější půjčka, protože nabízí i půjčení bez poplatku.
  • Je neúčelová.
  • Půjčí si i lidé se záznamem v registru dlužníků.
  • Je to půjčka ihned, peníze mohou být na vašem účtu i do několika minut.
  • Vrací se v jedné splátce.
  • Nemusíte mít ručitele ani udávat zástavu.